İlk yönetim Site Apartman Yönetim Yazılımı

  • PHP 5.6+ MYSQL
  • Jquery
  • HTML5

Site apartman yazılımı konusunda, profesyonelce hazırlanmış bir çok entegrelerle güçlendirilmiş kullanışlı bir yazılımdır. WB Teknoloji 2 senelik araştırmalarının ardından sıfırdan başlayarak yeni özellik ve kademeler ekleyerek dernekler dahi bir çok yönetim de kullanılmak üzere ilk yönetim site apartman ve aidat Yönetim yazılımını ortaya çıkartmıştır.

Genel Özellikler olarak, kişileri tek tek yönetebilme, ve siteleri veya apartmanları da tek tek muhasebeleştirme veya yönetebilmeye sahip diyebiliriz. bu sayede birden çok apartman site veya blok yönetilebileceği gibi gruplara ayrılmış dernek veya vakıfların aidat hizmetleri de basitce yönetilebilir.

Yapılan entegrasyonlar ile yönetim işini tamamıyla kolaylaştırarak muhasebe ve gelir gider yönetimi yapmanızı sağlayan bir asistan haline gelir. kullanılan entegrelerden bazıları ise şu şekildedir;

  • SMS entegrasyonu
  • Sanal POS entegrasyonu

Bu sayede sorumlu olduğunuz daire sakinlerinden veya dernek üyelerinde kolaylıkla tahsilat yapabilir veya onlara borç bildirimi yaparak gerekli açıklamaları tek bir tuşla yollayabilirsiniz.


SMS Entegrasyonu

SMS entegrosyonu ilkyönetim site apartman ve aidat yönetiminde kullanılmak üzere APİ ile çekilmiş veri parçacıklarından oluşur. mesajpaketi.com üzerinden entegre edilen bu sistem sayesinde sistemde kayıtlı daire veya kişilere veya dernek üyelerine toplu bir şekilde veya bireysel mesajlar çekebilir ve bildirimler gönderebilirsiniz.

Bu sayede tek tek aramak veya whatsapp gruplarında karşılık beklemeden tüm bildirim ve mesajları kurumsal olarak gönderebilir ve uyarı, bayram, cenaze gibi toplumu ilgilendiren konularda anında bildirim gönderebilirsiniz.

Kullanımı için tavsiyemiz, Kişisel verilerin korunma kanunu kapsamında açık rıza metni imzalatmanız olacaktır. çünkü gönderilen mesajların iptali gibi durumlar söz konusu olabilir. hukuki boyutu tarafınızca değerlendirilmelidir.


Sanal POS entegrasyonu

İlk yönetim site apartman ve aidat yönetimi sistemi ile üyelerin veya daire sakinlerinin aidat borçlarını sanal pos kullanarak rahatlıkla yapabilirsiniz. sanal pos sistemi için wbteknoloji, weepay firmasını tercih etmiştir. komisyon oranlarına weepay.com üzerinden kontrol edebilirsiniz. sistemde başvuru yapıldıktan sonra teknik destek alarak veya mysql veri tabanında ilgili alanı el ile doldurarak başlatabilirsiniz.

Aidat ödemelerinde komisyon konulmaz. bundan dolayı ödemeler deki komisyon oranları el ile düzeltilebilir veya daire sakinlerine borç yansıtılarak yapılabilir. bu sistem sayesinde yönetim işiniz bir hayli kolaylaşmış olacaktır.


Genel Özellikler

Borç Takibi : ilkyönetim site apartman yönetim sisteminde kolaylıkla sitelerin, blokların veya apartmanların toplam borçlarını görüntüleyebilir, onların üzerinden işlem yapabilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi : tutmuş olduğunuz alacak ve gider kayıtları sayesinde aylık yıllık veya günlük olarak veya en basitinden anlık olarak muhasebeleştirme kasanızda ne kadar para var ne kadar alacak ne kadar gider var görüntüleyebilirsiniz.

Gelişmiş Kişi Yönetimi : bu özellikle sayesinde kişilerin borçlarını ve diğer verilerini tek bir çatı altında tutabilir gerektiğinde görüntüleyebilir, borç ekleyebilir veya borç silebilir hatta bireysel olarak SMS gönderebilirsiniz.

Gelişmiş Site Yönetimi : ilkyönetim site apartman ve aidat yönetimi sayesinde, siteleri ve blokları ayrı ayrı yönetebilir muhasebesini ayrı ayrı görüntüleyebilir ve ortak yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

Gelişmiş daire Yönetimi : Bu özellik kullanılarak eklemiş olduğunuz siteler ve diğer bloklara veya apartmanlara bireysel daireler ekleyebilir ve aidat eklemelerini metrekare hesabı veya tek ücret olarak ayarlayabilirsiniz. ayrıca eklediğiniz tüm dairelere Toplu bir şekilde SMS gönderimi sağlayabilirsiniz.

Borçlandırma ve Gider Ekleme : daireleri ve kişileri toplu veya tek tek borçlandırabilirsiniz. Site vey Apartman ortak alanlarına yapılan giderleri gider ekleme yaparak aylık ve yıllık olarak raporlayabilirsiniz. ayrıca fiş makbuz veya faturada ekleyebilirsiniz.

Alacaklı Takip : Bazen site veya apartman ortak alanlarına yapılan giderler, peşin değil taksitli bir şekilde veya vadeli bir şekilde yapılmaktadır. örnek vermek gerekirse ortak alanların boyanması gibi büyük ücretler bazen vadeli bazen ise taksitli olarak ödenmektedir. bunu kolayca takip edebilmeniz için firma yönetimi kısmından firma ekleyerek borç alacak takibi yapabilirsiniz.


Sıkca Sorulan Sorular

Fiyat:
1.250 ₺ Şuan İçin Geçerlidir.
  • Kullanım Süresi 365 Gün
  • Senelik Yenileme 400 ₺
  • Teknik Destek Kullanım Süresi boyunca ücretsiz

Soruların mı Var? Hemen İletişime Geç!