WbTeknoloji Özel yazılım, Kurumsal CRM sistemler

  • PHP 5.6+ MYSQL
  • Jquery
  • HTML5

Günümüz teknolojileri ile, kurumsal firmaların stok, muhasebe, insan kaynakları gibi depertmanlarda, zaman ve veri güvenliğinin ön planda olduğunu biliyoruz. Yaptığımız çalışmalarda firmaların nelere ihtiyaç duyduğunu tahmin edebiliyoruz. fikir alışverişi ve yapılan keşiflerle sizlere doğru çözümler üretebilmek için her zaman wbteknloji olarak yanınızdayız.

Teknolojinin getirmiş olduğu fırsatlarda kurumsal kimlik edinmenin ve nakitin vakitten geçtiğini bilmeyen yoktur. Kurumsal kimlik edinmek ise teknoloji ile pareler bir şekilde şirket yönetiminden geçer. İşte wbteknoloji tam burada devreye giriyor. Yaptığımız tüm çalışmalar bir işletmenin ihtiyaç duyduğu her alan için geçerlidir.

Büyük ölçekli çalışan firmaların stok ve muhasebe kayıtları eksiksiz ve tam olmak zorundadır. Bunu teknolojinin vermiş olduğu imkanlar sayesinde kolaylıkla yapılabileceğini biliyor muydunuz? CRM sistemler ile firmanızı her zaman bir adım öne taşıyan yazılımlarla Wbteknoloji sizlere günümüzün fırsatlarından yararlanma imkanı sağlıyor.

Pratikte hiç bir şey sahada olduğu gibi olmuyor. Alanında tecrübeli ekibimiz tüm detayları incelemek için sizlerle iletişime geçiyor ve ziyaretlerde bulunuyor. bu sayede detaylı bir keşif ve çalışma şekliniz hakkında fikir ediniyor. Bunları yaparken verilerin güvenliği ve üçüncü taraflara paylaşılmayacağına dair yaptırıcı sözleşmeler yapılıyor.

Uygulamalarımız, sürekli çevrim içi olarak güncelleniyor ve yedekleniyor. Bu sayede veri kayıpları yaşanmadan güvenli bir ortam üzerinde verilerinizi tutuyor ve işleyebiliyorsunuz. Wbtekonloji kendi sunucuları ile yaptıkları sistemlerde veri güvenliği garantisi ve ücretsiz teknik destek imkanı sağlıyor. gerekli ekipmanlar ve çalışma şekli ile alakalı hem döküman hem eğitim sağlayabiliyor.

Tüm detaylar ve ön çalışma için, lütfen whatsapp hattımızı veya 0501 340 6842 numaralı hattımızı arayarak iletişime geçiniz.

Fiyat:
- ₺ Teklif Alınız.
  • Kullanım Süresi Değişken
  • Senelik Yenileme teklif alın
  • Teknik Destek Kullanım süresince ücretsiz

Soruların mı Var? Hemen İletişime Geç!